Informacja w sprawie wykładu i egzaminu z przedmiotu Prawo rzeczowe i spadkowe w roku akademickim 2020/2021 dla III roku SSP

dr hab. Joanna Kuźmicka-Sulikowska prof. UWr - 2 Październik, 2020 - 13:44

uprzejmie informuję, że w semestrze zimowym roku akademickiego 2020/2021 (a może także i dłużej, w zależności od sytuacji epidemiologicznej i związanych z nią zarządzeń odnośnie do sposobu prowadzenia zajęć) wykłady z przedmiotu Prawo rzeczowe i spadkowe dla studentów III roku jednolitych magisterskich Stacjonarnych Studiów Prawa będę prowadzić poprzez MS Teams w terminach wykładów z tego przedmiotu wynikających z planu zajęć w USOS, począwszy od pierwszego wykładu w czwartek 8 października 2020 r. w godz. 11.30-13.00. W związku z tym szczegółowe informacje w tej kwestii, w tym link umożliwiający dołączenie do zespołu utworzonego na potrzeby tego wykładu w MS Teams, każda z osób znajdujących się na liście wykładowej z Prawa rzeczowego i spadkowego otrzymała drogą mailową, na studencką uczelnianą skrzynkę mailową. Proszę więc Państwa o zapoznanie się z przesłaną informacją i postąpienie stosownie do niej.
Zapraszam na te wykłady, proszę o uczestniczenie w tych zajęciach on-line. Gdyby ktoś z Państwa informacji takiej nie otrzymał, to proszę o niezwłoczny kontakt mailowy w tej sprawie.

Jednocześnie informuję, że na stronie internetowej Wydziału w zakładce "Materiały dla studentów" umieściłam dziś dla Państwa plik obejmujący zagadnienia egzaminacyjne z przedmiotu Prawo rzeczowe i spadkowe na bieżący rok akademicki, wykaz literatury, aktów prawnych, a także informacje dotyczące tego, w jaki sposób będzie przeprowadzony egzamin z tego przedmiotu.

dr hab. Joanna Kuźmicka-Sulikowska prof. UWr