Zapisy na seminarium magisterskie - SSP IV

dr hab. Monika Tenenbaum-Kulig - 2 Październik, 2020 - 18:40

Zapisy na prowadzone przeze mnie seminarium magisterskie dla studentów IV roku SSP odbędą się w piątek 9 października 2020 r. o godz. 9:45 w pokoju 108 w budynku A. Limit uczestników grupy seminaryjnej wynosi 6 studentów. Preferowana tematyka prac magisterskich to część ogólna prawa cywilnego i prawo zobowiązań.
Zainteresowanych proszę o przybycie kwadrans przed rozpoczęciem zapisów w celu wypełnienia formularzy, które zostaną im udostępnione. Jeżeli nie pozostaną wolne miejsca, zapisy zostaną ukończone niezwłocznie po ich rozpoczęciu.
W razie zgłoszenia się większej liczby kandydatów, niż liczba miejsc, kryterium przyjęcia będzie stanowiła suma ocen z ćwiczeń i egzaminów z przedmiotów z zakresu prawa prywatnego. W przypadku osiągnięcia przez kilku kandydatów tej samej sumy ocen preferowany będzie kandydat, który uczęszczał na przedmioty do wyboru z zakresu prawa prywatnego.
Kandydaci na seminarium zostaną poproszeni o wpisanie swoich ocen z przedmiotów z zakresu prawa prywatnego na formularzach, które zostaną im udostępnione. Podpisanie i złożenie formularza będzie stanowiło deklarację udziału w seminarium. Student, który zakwalifikuje się na prowadzone przeze mnie seminarium i równocześnie zapisze się na inne seminarium, zostanie skreślony przez Dziekana z obu tych seminariów.
W celu usprawnienia zapisów na prowadzone przeze mnie seminarium i umożliwienia studentom, którym nie uda się na nie dostać, zapisania się na inne seminarium, proszę o wypełnienie formularza przed godz. 9:45 (formularze będą przeze mnie udostępniane od godz. 9:30). Jeżeli liczba chętnych będzie równa albo większa od ilości miejsc, lista zostanie zamknięta, a kandydaci nieprzyjęci zostaną o tym poinformowani niezwłocznie po godz. 9:45. Oznacza to, że w przypadku wypełnienia limitu miejsc osoby, które zgłoszą się po godz. 9:45 mogą nie zostać przyjęte, niezależnie od uzyskanych przez nie ocen.

Serdecznie zapraszam.

dr Monika Tenenbaum-Kulig