Informacja dla studentów I roku SSA II stopnia w sprawie seminarium magisterskiego

dr Krzysztof Gołębiowski - 4 Październik, 2020 - 12:11

Informacja dla studentów I roku SSA II stopnia w sprawie prowadzonego przeze mnie seminarium magisterskiego

Zapisy na seminarium magisterskie odbędą się we wtorek 6 października 2020 r. o godz. 13.15 w pokoju 109 w budynku A (w formie „stacjonarnej”). Limit miejsc to 7 osób.
Osoby zainteresowane udziałem w seminarium mogą już teraz wstępnie zgłaszać się mailowo. W zgłoszeniu można, choć nie jest to konieczne, podać proponowany temat pracy lub przynajmniej wskazać ogólnie obszar prawa cywilnego, który jest przedmiotem zainteresowania studenta. Zgłoszenia takie nie zastępują zapisania się na seminarium w wyznaczonym czasie i miejscu, mogą jednak usprawnić i skrócić same zapisy. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące seminarium, chętnie odpowiem na nie również mailowo.
Informuję, że w ramach prowadzonego przeze mnie seminarium można przygotowywać prace o szeroko rozumianej tematyce cywilnoprawnej, w szczególności z zakresu części ogólnej prawa cywilnego, prawa rzeczowego, prawa zobowiązań, prawa spadkowego i prawa rodzinnego. Nie ma jednak przeszkód, aby praca dotyczyła jednocześnie zagadnień pozostających „na styku” prawa cywilnego i publicznego, np. prawa zamówień publicznych i gospodarki nieruchomościami.

dr Krzysztof Gołębiowski