Zapisy na seminarium magisterskie dla studentów IV roku SSP

prof. dr hab. Tadeusz Kuczyński - 4 Październik, 2020 - 17:38

zapraszam studentów IV roku SSP do udziału w prowadzonym przeze mnie seminarium magisterskim z zakresu prawa pracy.
Zapisy odbędą się w piątek, 9 października 2020 r. o godz. 9. 45 w pokoju 120, budynek A (I piętro).
Limit uczestników został wyznaczony na 6 osób, jeżeli zgłosi się do 6 osób, to wszystkie zostaną przyjęte.
Jeżeli zgłosi się więcej niż 6 osób, to o zakwalifikowaniu zadecydują oceny uzyskane z przedmiotów cywilistycznych oraz dodatkowo, jeżeli oceny z tych przedmiotów będą porównywalne, oceny z innych przedmiotów.
W związku z tym, że prawo pracy jest dla Państwa nowym przedmiotem, by choć częściowo przybliżyć jego zakres, na mojej stronie wydziałowej, w zakładce "Materiały dla studentów" zamieściłem wykaz przykładowych tematów prac magisterskich, które mogą być realizowane na prowadzonym przeze mnie seminarium. Wykaz ten ma absolutnie poglądowy charakter, gdyż możliwy jest wybór całego szeregu innych tematów, w tym, z uwagi na specyfikę przedmiotu prawa pracy, z pogranicza prawa pracy i prawa cywilnego, prawa pracy i prawa administracyjnego, a nawet prawa pracy i prawa karnego.
W razie dodatkowych pytań dotyczących seminarium, zapraszam do kontaktu mailowego.
Tadeusz Kuczyński