IV r. NSP (z): zapisy na seminarium magisterskie- prawo cywilne, prowadzący: dr J. Jezioro

dr Julian Jezioro - 5 Październik, 2020 - 17:17

uprzejmie informuję, że według aktualnie znanych mi zasad (ewentualne zmiany trybu zapisów mogą wynikaż z zaleceń sanitarno-epidemiologicznych), w dn. 24.10.2017 r. o godz. 11/30 odbędą się - w gabinecie nr 105 w budynku A zapisy na prowadzone przeze mnie seminarium magisterskie obejmujące problematykę prawa cywilnego i międzynarodowego prywatnego dla studentów IV roku NSP studiów zaocznych.
Praca przygotowana pod moim kierunkiem może obejmować tematykę z zakresu wszystkich działów materialnego prawa cywilnego (łącznie z działami pozakodeksowymi, np. prawo rodzinne) z elementami procedury, a tematyka seminarium zbieżna jest z wybranymi przez studentów tematami ich prac.
Zgodnie z zasadami ustalonymi przez władze dziekańskie student może wybrać tylko jedną grupę seminaryjną i prowadzącego zajęcia, a limit uczestników grupy seminaryjnej w bieżącym roku akademickim wynosi  7 studentów.
W tej sytuacji, zapisy będą prowadzone do wyczerpania tego limitu. Jeśli w godzinie zapisów zgłosi się więcej niż wyznaczona tym limitem ilość osób - przyjęcie na seminarium nastąpi na podstawie rozmowy kwalifikacyjnej z osobami zainteresowanymi.
Niezwłocznie po wyczerpaniu limitu wywieszona zostanie lista osób przyjętych.
Przy czym,  ostateczną listę seminarzystów zatwierdza Dziekan i przekazuje prowadzącym seminaria, a wszystkie zmiany w składach grup seminaryjnych po zatwierdzeniu list możliwe są tylko za zgodą Dziekana.
Z wyrazami szacunku,
dr Julian Jezioro