Zmiana trybu zapisów na seminarium prowadzone przez dr J. Jezioro z "Prawa cywilnego" dla studentów IV r. NSP (z)

dr Julian Jezioro - 16 Październik, 2020 - 14:32

w związku ze zmianą trybu zapisów na seminarium dla studetów IV r. NSP (z) na naszym Wydziale, uprzejmie informuję, że podane poprzednio zasady ogólnie nadal obowiązują z tą zmianą, że zgłoszenie należy kierować - w podanym w USOSweb terminie zapisów - przy pomocy e-maili na mój adres służbowy.
Proszę poza deklaracją chęci udziału w seminarium o podanie ocen uzyskanych z zaliczeń oraz egzaminów z przedmiotów cywilistycznych, a w miarę możliwości także o podanie planowanej przez Państwo tematyki pracy (może być jedynie kierunkowe i ogólne, np. poprzez wskazanie instytucji prawnej). Przy czym na tej podstawie dokonam kwalifikacji jedynie w sytuacji, kiedy chętnych będzie więcej niż 7 osób. Ogólnie decydować będzie kolejność wpływu Państwa e-mail'i na mój adres służbowy.
Pozdrawiam serdecznie,
dr Julian Jezioro