Zasady zaliczenia i przeprowadzenia egzaminu z PFP

prof. dr hab. Wiesława Miemiec - 11 luty, 2021 - 09:33

ZASADY ZALICZENIA I ZASADY PRZEPROWADZENIA EGZAMINU Z PRAWA FINANSÓW PUBLICZNYCH

1. Przedmiot: Prawo finansów publicznych
2. Kod przedmiotu: 23-PR-SM-S7-PFP
3. Program studiów: studia stacjonarne prawa jednolite magisterskie – IV rok
4. Miejsce przeprowadzenia egzaminu: platforma MS Teams-Forms
5. Logowanie do egzaminu: za pomocą platformy MS Teams / Zespól Prawo finansów publicznych Wykład IV SSP / Kanał Ogólny
6. Nazwa zespołu: Prawo finansów publicznych - wykład IV SSP
7. Termin egzaminu:
A/ Termin podstawowy powtórzony egzaminu:
Dnia: 12 lutego 2021 r., godz. rozpoczęcia: 11.00, godz. zakończenia: 11.53*

B/ Termin poprawkowy (drugi termin) egzaminu:
data: 17 lutego 2021 r., godz. rozpoczęcia: 11.00, godz. zakończenia: 11.53*
* w czasie trwania egzaminu uwzględniono 3-minutowy okres karencji na przesłanie arkusza odpowiedzi. Odpowiedzi nadesłane po terminie nie będą uwzględniane. Nienadesłanie odpowiedzi w terminie jest równoznaczne z utratą terminu.
8. Forma egzaminu: egzamin w formie testu składającego się z 40 pytań (w tym 30 pytań jednokrotnego wyboru i 10 pytań wielokrotnego wyboru) oraz jednego kazusu. Każda poprawna odpowiedź na pytanie testowe oznacza 1 pkt, zaś kazus punktowany jest do 4 pkt.
9. Limit czasu: 50 minut, w tym 1 min. na każde pytanie testowe oraz 10 min. na kazus.
10. Układ treści egzaminu: kolejno wyświetlają się najpierw pytania testowe, a na końcu arkusza egzaminacyjnego kazus.
11. Grupy egzaminu: Egzamin odbędzie się w podziale na grupy odpowiadające poszczególnym literom nazwisk
Grupa I – osoby o nazwiskach od A do M włącznie
Grupa II – osoby o nazwiskach od N do Z

12. Ocena końcowa z egzaminu: podstawą wystawienia oceny końcowej z egzaminu jest suma punktów uzyskanych za test oraz punktów uzyskanych za kazus. Warunkiem wystawienia oceny pozytywnej z egzaminu jest zaliczenie kazusu na co najmniej 2 pkt.

Uwagi:
1. Student zobowiązany jest przesłać arkusz odpowiedzi przed końcem czasu przewidzianego na egzamin.
2. Student powinien zsynchronizować czas komputera lokalnego z internetowym serwerem czasu.
3. Jeżeli Student nie jest przypisany do Zespołu egzaminatora, powinien wysłać prośbę o dołączenie do zespołu do 11 lutego 2021 r. do godziny 20.00.

Jednocześnie informuję, że zmiana platformy nie stanowi zmiany formy egzaminu, ponieważ zasady zaliczenia pozostają bez zmian. Zmiana platformy nastąpiła na skutek awarii platformy E-EDU UWr.