Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Jesteś tutaj

Zapisy na seminarium SSA I stopień II rok

dr Piotr Ochman - 23 luty, 2021 - 12:25

Szanowni Państwo,

zapraszam na prowadzone przeze mnie seminarium licencjackie dla studentów Studiów Stacjonarnych Administracji I stopień, II rok. 

Na prowadzonym przeze mnie seminarium będą Państwo mogli przygotować prace z szeroko pojętego prawa karnego gospodarczego lub kryminologii.

Z uwagi na obecną sytuację zapisy będą przeprowadzane online. Zgodnie z harmonogramem udostępnionym przez Dziekanat zapisy odbędą się w środę (24.02) o godzinie 11.30. W tej dacie bardzo proszę zgłaszać się mailowo na mój adres poczty elektronicznej. W zgłoszeniu należy podać: nazwisko, imię i numer indeksu, a także proponowany temat lub zagadnienie, które miałoby być przedmiotem pracy dyplomowej, a w temacie wiadomości: Seminarium SSA. 

O przyjęciu na seminarium nie decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku większej niż 7 osób ilości chętnych, decydujące znaczenie będzie miał proponowany temat pracy.

Zgłoszenia będę przyjmował do godz. 12:00. Następnie stworzę listę studentów przyjętych na seminarium, którą prześlę w wiadomości do osób przyjętych, a także opublikuję na stronie internetowej.