Zapisy na seminarium dla studentów SSA pierwszego stopnia- 24.02.2021 r.

dr Iwona Zieniewicz - 23 luty, 2021 - 12:25

zapisy na seminarium z kryminalistyki dla studentów Stacjonarnych Studiów Administracji I stopnia odbęda się 24.02.2021 r. od godziny 11.30.
Osoby chętne do współpracy ze mną proszone są o wysłanie e-maila na adres:   iwona.zieniewiczatuwr.edu.pl     wyrażającego chęć wyboru seminarium z kryminalistyki. Zapraszam  osoby chcące rozwinąć swoją wiedzę z zakresu kryminalistyki i nauk pokrewnych. Osoby, które mają pomysł na temat swojej pracy dyplomowej mogą o nim wspomnieć w wiadomości do mnie. Wyniki rekrutacji zostaną zamieszczone w moich ogłoszeniach. Każda osoba dostanie też informację zwrotną na swój uczelniany adres e-mailowy.

Ze względu na formę zapisów, przyjęłam zasadę, że o przyjęciu na seminarium decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Zapraszam,
Iwona Zieniewicz