Prawo rodzinne - wpis ocen i konsultacje

dr Krzysztof Gołębiowski - 20 Maj, 2021 - 12:30

Szanowni Państwo, w związku z wpisaniem ocen z egzaminu przedterminowego z Prawa rodzinnego do USOS informuję, że uwagi do oceny lub braku oceny można zgłaszać drogą mailową.

Konsultacje, na których będzie można omówić ze mną swoją pracę, zaplanowane są na poniedziałek, 24 maja 2021 r. o godz. 12.00. Konsultacje odbędą się przez MS Teams, a koordynacja łączenia się z kolejnymi studentami będzie odbywać się w zespole utworzonym na potrzeby egzaminu.

Dzisiaj przed wykładem dla studentów stacjonarnych, ok. godz. 16.45, omówię też  najczęściej pojawiające się w odpowiedziach egzaminacyjnych błędy i nieścisłości. Zachęcam do udziału w tej części wykładu także osoby, które nie pisały egzaminu przedterminowego. Studenci studiów wieczorowych, którzy chcieliby dołączyć do tego wykładu, powinni poprosić o dołączenie do zespołu:

Przy okazji gratuluję Państwu bardzo dobrych wyników egzaminu.

dr Krzysztof Gołębiowski