Egzamin poprawkowy z postępowania karnego

prof. dr hab. Jerzy Skorupka - 23 Sierpień, 2021 - 15:51

Dzień dobry
Nawiązując do wcześniejszego (z 31 lipca) ogłoszenia w sprawie egzaminu poprawkowego z postępowania karnego, uprzejmie informuję, że w tej sprawie nic się nie zmieniło. Egzamin jest przeprowadzany zdalnie, na platformie Teams, w dniach 2 i 3 września. Poszczególne grupy i studenci powtarzający rok zdają ezgzamin w porządku określonym w poprzedmoim ogłoszeniu. Od tego porządku nie ma odstępstwa.
Proszę o zapisywanie się na egzamin, podając imię i nazwisko, numer indeksu, grupę i dzień egzaminu. Wnioski proszę przesyłać na mój wydziałowy adres mailowy. W korespondencji proszę użyć funkcji żądania potwiedzenia otrzymania wiadomości.
Do egzaminu poprawkowego zostaną dopuszczone tylko te osoby, które złożą wniosek (zapiszą się). W przeciwnym razie uznaję, że dana osoba zrezygnowała z egzaminu poprawkowego.
Życzę sukcesu na egzaminie.
Prof. Jerzy Skorupka