Nabór członków Studenckiego Koła Naukowego Prawa Karnego i Kryminologii im. Juliusza Makarewicza

dr hab. Piotr Góralski prof. UWr - 11 Październik, 2021 - 18:15

Szanowni Państwo, drodzy Studenci,

w zeszłym roku akademickim zakończyli naukę na naszym Wydziale studenci, którzy w latach 2019 - 2021 tworzyli zespół Studenckiego Koła Naukowego Prawa Karnego i Kryminologii im. Juliusza Makarewicza. Jeżeli zatem obecnie wśród studentów - zwłaszcza II - III roku studiów prawniczych ( w szczególności stacjonarnych ) są osoby zainteresowane pogłębianiem wiedzy w zakresie prawa karnego materialnego oraz kryminologii w ramach koła naukowego - proszę o kontakt za pomocą poczty elektronicznej lub w czasie konsultacji. Jak dotąd zajęcia Koła odbywały się zazwyczaj raz w miesiącu i polegały na omawianiu różnorodnych, interesujących kwestii oraz problemów z zakresu teorii prawa karnego, orzecznictwa sądowego oraz etiologii przestępczości, jak również sposobów jej zapobiegania i zwalczania. Osoby, które lubią lekturę zagadnień kryminalnych ( niekoniecznie o charakterze stricte prawnym i prawniczym, ale także popularno-naukowym ) zachęcam do kontaktu i stworzenia nowej grupy osób dyskutujących w sympatycznej, luźnej atmosferze na wskazane tu tematy.

Piotr Góralski - opiekun Koła