grades and additional office hours / oceny i dodatkowe konsultacje

dr Jakub Łakomy - 4 luty, 2022 - 16:28

Szanowni Studenci,
wszystkich prowadzonych przeze mnie grup ćwiczeniowych
(ENGLISH TEXT BELOW)

uprzejmie informuję, że wyznaczam dodatkowe konsultacje:

1. W niedzielę 6.02 w godzinach 12:00-14:00

2. W poniedziałek 7.02 w godzinach 9:00 - 11:00

Są to ostatnie okazje do napisania / poprawienia kolokwiów i uzyskania pozytywnej oceny ze wszystkich prowadzonych przeze mnie ćwiczeń.

Dodatkowo, wyznaczam konsultacje w poniedziałek od godz. 11:00 do 12:00 przeznaczone na zgłaszanie błędów we wprowadzonych przeze mnie ocenach do USOS. Konsultacje te mają jedynie charakter techniczny - ostatnia okazja do napisania zaległych kolokwiów i esejów to spotkanie między 9:00 a 11:00 w poniedziałek.

Protokoły USOS zamykają się w poniedziałek wieczorem. Po tej dacie nie mam możliwości dokonać żadnych modyfikacji.

Oceny z Etyki Zawodów Prawniczych z kolokwiów pisanych w 29 i 30 stycznia są już w systemie USOS. Proszę niezwłocznie zgłosić mailowo albo na TEAMS ewentualny brak oceny.

Oceny z prac pisanych 1 i 2 lutego na zajęciach oraz na konsultacjach 3 lutego wprowadzę do USOS jutro (5. luty) wieczorem. Proszę - w miarę możliwości - upewnić się, że widzą je Państwo już w niedzielę rano i skontaktować się ze mną via mail/teams w razie ewentualnych problemów.

Wszystkie konsultacje odbywają się zdalnie na TEAMS.

Dear Students,

I would like to inform you that I schedule additional office hours:

1. on Sunday 6.02 from 12:00 to 14:00

2. on Monday 7.02 from 9:00 to 11:00

These are the last chances to write / correct tests and get a positive grade from all the courses I teach.

In addition, I schedule office hours on Monday from 11:00 to 12:00 to report any errors in the grades entered into USOS. These office hours are of a technical nature only - the last opportunity to write overdue tests and essays is between 9:00 and 11:00 on Monday.

USOS protocols close on Monday evening. I am unable to make any modifications after this date.

The grades for tests/essays written on 1 and 2 February during classes and during office hours on 3 February will be entered in USOS tomorrow evening (5 February). Please - if possible - make sure you see them on Sunday morning and contact me via email/teams in case of any problems.

All office hours take place remotely on TEAMS.

z poważaniem / best regards,
Jakub Łakomy