Zapisy na seminarium SSA I

prof. dr hab. Przemysław Kaczmarek - 1 Marzec, 2022 - 08:27

Szanowni Studenci,

Uprzejmie zapraszam na seminarium licencjackie na kierunku Stacjonarne Studia Administracji I stopnia. Wykaz proponowanych prac dyplomowych znajduje się w zakładce Materiały dla studentów: Przykładowe tematy prac dyplomowych (https://prawo.uni.wroc.pl/node/4120) na mojej stronie osobistej.

W sposób szczególny chciałbym zwrócić uwagę na następujące pola badawcze:
a) etyka urzędnicza i etyka służby publicznej,
b) socjologiczne i etyczne problemy prawa: wolność słowa, wizerunek wymiaru sprawiedliwości w przestrzeni publicznej, prawa człowieka, dostęp obywatela do prawa, obrazy prawa w literaturze i w filmie, obywatelskie nieposłuszeństwo,
c) problematyka wykładni prawa, spory wokół teorii i praktyki państwa prawa.

Zapisy na seminarium odbędą się w dniu 2 marca (środa) 2022 r. o godz. 11.30 drogą mailową.
W razie pytań zapraszam do kontaktu za pośrednictwem platformy Teams (w środę) albo kontaktu mailowego.

Pozdrawiając,
Przemysław Kaczmarek