Egzamin warunkowy Vr NSP

dr Andrzej Jabłoński - 26 Kwiecień, 2022 - 11:00

Egzamin warunkowy z prawa pracy dla studentów V r. NSP, którzy chcą się bronić w czerwcu 2022 r., odbędzie się w dniu 28 maja 22 r., g. 17.00. Jest to egzamin przedterminowy, a więc dla osob chętnych, (pozostali studenci V r moga przystąpić oczywiście do egzaminu w sesji). Dla osob, które do niego przystąpią, będzie to egzamin na zasadach I terminu, a więc oceny będa wpisane jako oceny z I terminu.
Osoby, które wyrażą chęc wziecia udzialu w egzaminie, prosze o zgłoszenie tego faktu na moj adres mailowy w terminie do dnia 24 maja (andrzej.jablonski2atuwr.edu.pl).

Egzamin odbędzie się na platformie Forms, w formie pisemnej, opisowej (ta forma egzaminu dotyczy tylko tego terminu). Na czas egzaminu prosze zalogować się do spotkania na ms teams do zespołu, na którym odbywają się wyklady.

dr Andrzej Jabłoński