Informacja o zapisach na seminarium magisterskie z Prawa administracyjnego (SSPIV - 2022 r.)

dr hab. Piotr Lisowski prof. UWr - 2 Październik, 2022 - 10:45

Zainteresowanych pogłębianiem wiedzy i umiejętności z zakresu nauki prawa administracyjnego i gotowych na rzetelną pracę seminaryjną, zapraszam na seminarium z Prawa administracyjnego na IV roku SSP. W grę wchodzi problematyka ustrojowa/materialna/procesowa – przy czym punkt wyjścia stanowić powinno ujęcie teoretyczne (co, oczywiście, nie wyklucza eksponowania akcentów empirycznych).
Zapisy – w czwartek (6 października 2022 r.) od godz. 13.15 w p. 420A.
Szczegółowe informacje co do trybu zapisów na seminarium wraz z przykładami tematów prac dyplomowych zrealizowanych w ostatnim czasie podczas prowadzonych przeze mnie seminariów – w zakładce Materiały dla studentów pn. Zapisy na seminarium magisterskie z Prawa administracyjnego (SSPIV-2022 r). – na moim wydziałowym koncie.
            Zapraszam do seminaryjnej współpracy  - Piotr Lisowski