SPOTKANIE SKN RYNKU FINANSOWEGO REK-FIN 7.12.2022 R. G. 17.30

dr hab. Edyta Rutkowska-Tomaszewska prof. UWr - 1 Grudzień, 2022 - 12:03

Uprzejmie zapraszamy na spotkanie Koła Naukowego poświęcone tematowi kariery w finansach w firmie o globalnym zasięgu. Jego gościem będzie p. Gabriela Nierzwicka, która jest praktykiem biznesu z wieloletnim doświadczeniem w zakresie zarządzania kilkusetosobowymi zespołami i zarządzania zmianą w organizacjach z sektora usług finansowych w Polsce. W czasie spotkania porozmawiamy o wyzwaniach i ambicjach tej dynamicznie rozwijającej się branży oraz o tym, jak zaplanować i poprowadzić swoją karierę zawodową w kontekście możliwości, jakie ona stwarza. Będziecie Państwo również mieć okazję zadania pytań, do których przesłania wcześniej serdecznie zachęcamy.
 Gabriela Nierzwicka jest absolwentką prawa na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego, ukończyła też studia MBA uczelni HHL Leipzig Graduate School of Management i Wyższej Szkoły Handlowej. Od lat związana zawodowo z Wielką Czwórką, aktywnie angażuje się w działania z obszaru Corporate Social Responsibility (CSR) wspierające współpracę biznesu ze środowiskami reprezentującymi system edukacji w Polsce. Pracuje m.in. jako mentor młodzieży, młodych nauczycieli i osób rozpoczynających karierę zawodową.

SPOTKANIE ODBEDZIE SIĘ W FORMIE ZDALNEJ
7.12.2022 r. 17.30