Nabór do udziału w szkoleniu dla doktorantów organizowanym przez partnerstwo EDELNET

dr Michał Stępień - 22 Styczeń, 2023 - 19:16

Szanowni Doktoranci WPAiE!

Nasz Wydział bierze udział w projekcie partnerstwa EDELNet dotyczącym szkolenia doktorantów dotyczącym metod badawczych w zakresie nauk prawnych. Szkolenie składa się z części on-line trwającej od 8 lutego do 5 maja oraz sesji w Bolonii w dniach 8-12 maja.

W tej edycji szkolenia partnerstwo EDELNet nie zapewnia finansowania. Sugerowaną metodą finansowania udziału w sesji w Bolonii jest objęcie go wyjazdem krótkoterminowych w ramach programu Erasmus. Z rozwiązania tego skorzystano już z sukcesem odnośnie finansowania udziału naszych studentów w innym projekcie partnerstwa EDELNet. W przypadku tego wyjazdu finansowanie w ramach programu Erasmus wyniosłoby 400€.

W załączniku znajduje się opis szkolenia w języku angielskim.

Doktorantów zamierzających wziąć udział w szkoleniu proszę o kontakt ze mną do 4 lutego. W przypadku więcej niż 8 chętnych liczyć się będzie kolejność zgłoszeń.

dr Michał Stępień

michal.stepienatuwr.edu.pl