Olimpiada z Prawa administracyjnego (edycje w roku akademickim 2023/2024)

dr hab. Piotr Lisowski prof. UWr - 20 Październik, 2023 - 11:08

W nawiązaniu do zapowiedzi czynionych już podczas zajęć z Prawa administracyjnego informuję o zamieszczeniu – na moim koncie na stronie internetowej Wydziału w zakładce Materiały dla studentów – Regulaminu Olimpiady z Prawa administracyjnego w roku akademickim 2023/2024.
Zainteresowanych udziałem w tegorocznych edycjach Olimpiady proszę o zapoznanie się z tym dokumentem.
            Sukcesywnie będziemy podawać kolejne informacje związane z organizowaniem tego wydarzenia.

Ewentualne pytania związane z udziałem w Olimpiadzie proszę kierować do Pani mgr Pauliny Pietkun.

W imieniu Komisji Olimpiady:
                                                                                                                       dr hab. Piotr Lisowski prof. UWr