Zapisy na seminarium magisterskie dla studentów I roku Niestacjonarnych Studiów Ekonomii (II stopień)

dr Katarzyna Górska - 14 Październik, 2024 - 18:45

zapisy na seminarium magisterskie z prawa cywilnego dla studentów I roku Niestacjonarnych Studiów Ekonomii (II stopnia) odbędą się w najbliższą sobotę, w dniu 19.10.2024 r., od godziny 13.15 w pokoju 104 a.
Limit uczestników grupy seminaryjnej wynosi 7 studentów. Jeśli ilość osób zainteresowanych będzie większa, o przyjęciu na seminarium zadecyduje wynik studiów I stopnia oraz indywidualna rozmowa z każdym z kandydatów.
W ramach seminarium podejmowane będą tematy należące do problematyki materialnego prawa cywilnego, w tym aktualne zagadnienia prawa umów. Dobór tematów prac magisterskich nastąpi z uwzględnieniem indywidualnych zainteresowań i preferencji.
Serdecznie zapraszam,
Katarzyna Górska