zapisy na seminarium dla studentów SNE III, I stopień

dr Marcin Podleś - 18 Październik, 2024 - 10:40

Uprzejmie informuję, że zapisy na prowadzone przeze mnie seminarium dla studentów SNE III, I stopień odbędą się w  niedzielę 20 października 2024 r. w pokoju 110, budynek A o godz. 13:15. Ustalony limit uczestników seminarium wynosi 7 osób.
Osoby chętne do uczestniczenia w seminarium mają do wyboru szeroki zakres tematyki, w tym:
1) prawo umów zawieranych w biznesie,
2) prawo spółek (w tym spółki kapitałowe i kwestie odpowiedzialności członków zarządu),
3) prawo papierów wartościowych (m.in. akcje),
4) prawo upadłościowe i restukturyzacyjne,
5) prawa przewozowego,
6) międzynarodowe prawo biznesu,
7) europejskie prawo spółek,
8) prawo konsumenckie,
9) prawo ochrony konkurencji i konsumentów, zwalczania nieuczciwej konkurencji oraz nieuczciwych praktyk rynkowych,
10) prawo rynku kapitałowego i funduszy inwestycyjnych,
11) prawa ubezpieczeń gospodarczych,
12) problematyka stosowania nowych technologii, w tym sztucznej inteligencji i wpływem nowych technik na prawo cywilne oraz handlowe.

Zapisy na seminarium będą dokonywać się na podstawie listy, na którą będą mogły wpisywać się osoby chętne do uczestniczenia w seminarium. Lista zostanie wywieszona w dniu zapisów z odpowiednim wyprzedzeniem. W przypadku zapisania się na liście większej liczby osób niż przewidywany limit, wyboru osób uczestniczących w seminarium dokonam na podstawie krótkiej rozmowy przy uwzględnieniu deklarowanych zainteresowań Kandydatów, a także przy (posiłkowym) uwzględnieniu średniej ocen Kandydatów z przedmiotów cywilistycznych.
W razie pytań przed terminem zapisów, proszę uprzejmie kierować je na mój adres mailowy: marcin.podlesatuwr.edu.pl
Pozdrawiam,
Marcin Podleś