Nowe spojrzenie na model zakazów dowodowych w procesie karnym

mgr Anna Drozd - 9 Kwiecień, 2015 - 23:12

Szanowni Państwo!

Już w najbliższy poniedziałek 13 kwietnia 2015 r. w ramach III edycji Wrocławskich Seminariów Karnoprocesowych odbędzie się na naszym Wydziale  konferencja poświęcona problematyce zakazów dowodowych w procesie karnym.

Podczas konferencji krótkie prelekcje wygłoszą prof. dr hab. Zbigniew Kwiatkowski (Uniwersytet Opolski), prof. dr hab. Ryszard Stefański (Uczelnia Łazarskiego), prof. dr hab. Małgorzata Wąsek-Wiaderek (Katolicki Uniwersytet Lubelski), SSN prof. dr hab. Dariusz Świecki (Uniwersytet Łódzki), dr Dagmara Gruszecka (Uniwersytet Wrocławski) oraz prof. Reiner Arnold (Universität Regensburg).

Odbędzie się także otwarta dla wszystkich uczestników dyskusja dotycząca wpływu zakazów dowodowych na przebieg i wynik kontradyktoryjnego procesu karnego ( w świetle przepisów obowiązujących od 1 lipca 2015 r).

Szczegółowy plan konferencji oraz warunki uczestnictwa znajdują się na stronie: http://wsk.prawo.uni.wroc.pl/

Serdecznie zapraszamy!

mgr Anna Drozd

/Sekretarz Konferencji/

*Patronat honorowy nad konferencją sprawują: Minister Sprawiedliwości, Prokurator Generalny, Naczelna Rada Adwokacka, Krajowa Rada Radców Prawnych, Okręgowa Izba Radców Prawnych we Wrocławiu, natomiast patronat medialny wydawnictwa Beck Sp. z o.o. oraz Wolters Kluwer.