Konkurs z postępowania karnego

dr hab. Wojciech Jasiński prof. UWr - 17 Kwiecień, 2015 - 20:32

Koło Naukowe Postępowania Karnego wraz z Katedrą Postępowania Karnego organizują konkurs z postępowania karnego dla studentów na kierunku prawo, którzy w tym roku akademickim przystępują do egzaminu z postępowania karnego (studia stacjonarne oraz niestacjonarne, niezależnie od roku studiów).

Konkurs składa się z dwóch etapów.

Pierwszy – egzamin testowy (test jednokrotnego wyboru) – odbędzie się w dniu 11 maja 2015 r. w sali 1D o godz. 11.30.

Piętnaście osób, które uzyskają najlepsze wyniki z części testowej zostanie zakwalifikowanych do części ustnej, która odbędzie się 14 maja 2015 r. o godz. 11.30 w sali 119.

Każda z osób, która zakwalifikuje się do części ustnej otrzymuje ocenę bardzo dobrą z zaliczenia ćwiczeń z postępowania karnego.

Część ustna polegać będzie na udzieleniu odpowiedzi na wylosowany zestaw pytań.

Nagrodami w konkursie są:

Miejsca 1-3ocena bardzo dobra z egzaminu z postępowania karnego

Miejsca 4-5ocena bardzo dobra z jednego pytania egzaminacyjnego. Laureat w trakcie egzaminu z postępowania karnego udziela odpowiedzi wyłącznie na jedno z wylosowanych pytań.

Przewodniczącym komisji konkursowej jest prof. dr hab. Jerzy Skorupka. Członkami komisji są pracownicy Katedry Postępowania Karnego.

Zakres tematyczny konkursu wyznaczają zagadnienia egzaminacyjne dla studentów studiów stacjonarnych prawa.

Osoby chcące wziąć udział w konkursie powinny wysłać maila ze zgłoszeniem na adres: zostanmistrzemkpkatonet.pl do dnia 8 maja 2014 r. W mailu proszę wpisać swoje imię oraz nazwisko a także rok studiów.

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie!