Oceny USOS

dr Piotr Ochman - 5 Czerwiec, 2015 - 10:34

w związku ze zbliżającym się terminem zamknięcia protokołów w USOS, uprzejmie proszę o skontrolowanie czy otrzymane przez Państwa oceny z prowadzonych przeze mnie przedmiotów (Prawo karne gospodarcze*, Wiktymologia, Prawo karne bankowe, Seminaria) zostały wprowadzone do systemu, a w konsekwencji, czy widnieją na Państwa indywidualnych kontach USOS. W przypadku braku spełnienia warunków do uzyskania zaliczenia z wskazanych przedmiotów, proszę o nadrobienie stosownych zaległości.

Wszelkie wątpliwości oraz niejasności w tym zakresie będą ostatecznie rozstrzygane w czasie konsultacji, które odbędą się 9.06.2015 roku (wtorek).

Informuję również, że w przypadku zaniedbań w zakresie realizacji wskazanych powyżej obowiązków zastosowanie mają konsekwencje określone uchwałą nr 66/V/2013 Rady Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego z dnia 20.05.2013 r. w sprawie dokumentowania i przebiegu studiów na jednolitych studiach magisterskich, studiach pierwszego i drugiego stopnia oraz w innych sprawach dydaktycznych na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii UWr.

*nie dotyczy osób zobowiązanych do zaliczenia przedmiotu w dniu 6.06.2015 r., których oceny pojawią się najpóźniej 7.06.2015 r.