Zadanie dodatkowe - stan faktyczny

mgr Mateusz Radajewski - 24 Listopad, 2014 - 20:59

w zakładce "materiały dla studentów" zamieściłem plik zawierający stan faktyczny do zadania dodatkowego polegającego na sporządzeniu projektu skargi konstytucyjnej. Ten stan faktyczny jest przeznaczony dla wszystkich zainteresowanych zadaniem dodatkowym studentów. Zgodnie z ustaleniami zadanie to należy wykonać do dnia 15 stycznia 2015 r.

Ze względu na fakt, że wszystkich zainteresowanych studentów obowiązuje ten sam stan faktyczny, zwracam uwagę na konieczność samodzielnego wykonania zadania dodatkowego. Stwierdzenie, że zadanie wykonane zostało niesamodzielnie, skutkować będzie nieuwzględnieniem go przy ustalaniu oceny końcowej. Za niesamodzielne uznane będa w szczególności prace w sposób istotny zbieżne pod względem treści lub formy z pracami innych osób.

Szczegółowe kwestie dotyczące instytucji skargi konstytucyjnej - niezbędne do prawidłowego wykonania zadania - omówione zostaną na najbliższych zajęciach.

Pozdrawiam serdecznie,

Mateusz Radajewski