Zapisy na seminarium dla IV roku SSP prof. Górnicki

prof. dr hab. Leonard Górnicki - 7 Październik, 2015 - 10:56

Szanowni Państwo, studenci IV roku SSP

Zapraszam uprzejmie na prowadzone przeze mnie seminarium magisterskie. Zapisy odbędą się w dniu jutrzejszym, tj. 8.10 (czwartek), w gabinecie 203, Budynek B. Temat pracy magisterskiej proponuje student i uzgadnia to z promotorem.  Możliwe są prace zarówno z zakresu rozwoju ustawodawstwa, jaki i nauki prawa. Chętnie na moich seminariach studenci wybierają prace z zakresu ewolucji: prawa cywilnego, materialnego i formalnego, prawa autorskiego i prawa własności przemysłowej, prawa handlowego (gospodarczego), ustroju państwa, prawa administracyjnego (materialnego i formalnego), prawa karnego w szerokim znaczeniu, zarówno materialnego, jak i formalnego. Coraz większą popularnością cieszy się też prawo porównawcze (komparatystyka prawnicza). Zawsze pomagam w wyborze tematu.

Leonard Górnicki