Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Jesteś tutaj

Konkurs wydziałowy z prawa unii europejskiej

mgr inż. Roman Haligowski - 13 Kwiecień, 2016 - 12:40

Drodzy Studenci!

Serdecznie zapraszamy studentów prawa i administracji na wydziałowy konkurs z Prawa Unii Europejskiej. Konkurs zostanie przeprowadzony przy współpracy i pomocy merytorycznej pracowników i doktorantów Katedry Prawa Międzynarodowego i Europejskiego, na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego.

Aby wziąć udział w konkursie należy zarejestrować się poprzez wypełnienie ankiety (link: http://goo.gl/forms/YF9atYuP7v ). Rejestracji należy dokonywać do północy, dnia 18 kwietnia 2016 r. (poniedziałek)

Pierwszy etap konkursu zostanie przeprowadzony 22 kwietnia (piątek) 2016 r., o godzinie 15.00 w sali 2D. Polegać będzie na rozwiązaniu kazusów z Prawa Unii Europejskiej. W pierwszym etapie będą mogli wziąć udział wszyscy studenci, którzy prześlą zgłoszenie do dnia 18 kwietnia oraz są studentami WPAE.

Natomiast drugi etap konkursu odbędzie się w maju. Dostaną się do niego osoby, których odpowiedzi na kazusy z etapu pierwszego będą poprawne merytorycznie i najlepsze na tle wszystkich uczestników konkursu. Finalistów oraz ich dokładną liczbę wytypuje Komisja Konkursowa. Drugi etap przybierze formę ustną i polegać będzie na odpowiedzi na zadane przez Komisję Konkursową pytania z zakresu Prawa Unii Europejskiej.

Wszelkie pytania prosimy kierować WYŁĄCZNIE na maila: pmie.sknatgmail.com lub do osoby odpowiedzialnej za organizację konkursu - Ewy Bobin (bobinewaatgmail.com).

Serdecznie zachęcamy do udziału w konkursie i życzymy powodzenia wszystkim chętnym studentom!