Stypendium na studia LL.M. w Kanadzie - Edward Barry McDougall Memorial Scholarship for Graduate Studies in Law 2017/2018

mgr inż. Roman Haligowski - 30 Styczeń, 2017 - 07:31

Serdecznie zapraszamy do aplikowania na stypendium Edward Barry McDougall Memorial Scholarship for Graduate Studies in Law na rok akademicki 2017/2018. Stypendium umożliwia co roku jednej osobie z Polski realizację programu studiów LL.M. w wybranej tematyce na University of Ottawa w Kanadzie. Wymogiem formalnym stypendium jest bycie studentem 5 roku prawa lub absolwentem prawa. Stypendium pokrywa zasadniczo całość wydatków związanych z wyjazdem, zamieszkaniem i studiowaniem w Kanadzie.

Miło nam przypomnieć, że ostatnich czterech stypendystów tego prestiżowego programu pochodzi z naszego Wydziału.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z jednym z byłych stypendystów programu na naszej Uczelni: dr Karoliną Kremens LL.M. lub z mgr Krzysztofem Jankowskim LL.M.

Więcej informacji - w tym o procedurze aplikacyjnej - na plakacie promocyjnym.

Załączniki:
PDF icon McDougall_ENG2017.pdf