Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Jesteś tutaj

Informacja o utworzeniu Krajowej Administracji Skarbowej

mgr inż. Roman Haligowski - 17 luty, 2017 - 09:49

Szanowni Państwo,

 

1 marca 2017 roku w miejsce działających dotychczas struktur: administracji podatkowej, Służby Celnej i kontroli skarbowej, zostanie utworzona Krajowa Administracja Skarbowa (KAS).

W załączeniu przesyłam list otwarty Szefa KAS - Pana Mariana Banasia, zawierający informacje na temat reformy, powodów jej przeprowadzenia oraz celów. Zapraszam serdecznie do zapoznania się z treścią listu. Do pobrania TUTAJ

 

W ramach akcji informacyjnej towarzyszącej wprowadzeniu KAS zależy nam na dotarciu do jak największej grupy odbiorców, wykorzystując dostępne kanały komunikacji. Dlatego pozwalam sobie skierować do Państwa zaproszenie do wsparcia naszej kampanii i włączenia się w działania polegające np. na udostępnieniu listu otwartego Szefa KAS i publikacji na Państwa stronie internetowej zamieszczonego poniżej baneru kierującego do strony www KAS, zawierającej informacje na temat reformy.

 

Szczegółowe rozwiązania dotyczące współpracy pozostawiam otwarte. W przypadku chęci zaangażowania się w naszą akcję uprzejmie proszę o kontakt pod adresem isrzecznikatds.mofnet.gov.pl

Z góry dziękuję za wszelkie Państwa działania, które wesprą akcję informującą społeczeństwo o utworzeniu Krajowej Administracji Skarbowej.

 

Z wyrazami szacunku,

 

Marta Tarnowska

Rzecznik prasowy

Starszy Specjalista Kierujący Samodzielnym Wieloosobowym Stanowiskiem

Pracy Komunikacji

Izba Administracji Skarbowej we Wrocławiu