W dniach 12 marca - 14 kwietnia 2020 r. Biuro Obsługi Studenta oraz Dziekanat będą ZAMKNIĘTE

Adam Kaczyński - 12 Marzec, 2020 - 06:34

Studenci Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii,

uprzejmie informujemy, że w dniach 12 marca - 14 kwietnia 2020 r. Biuro Obsługi Studenta oraz Dziekanat  będą ZAMKNIĘTE

W wyżej wymienionych terminach wszystkie wnioski, które student wyśle ze studenckiego  adresu mailowego  będą rozpatrywane jak dokumenty złożone w formie papierowej.
Jednocześnie informujemy, że  wczoraj Parlament Studentów RP zwrócił się do Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego z prośbą o przedłużenie ważności legitymacji. Dzisiaj dostaliśmy potwierdzenie, że w ciągu kilku dni zostanie wydane rozporządzenie, które przedłuży ważność legitymacji do 31 maja 2020 roku. Nie trzeba będzie przedłużać ich indywidualnie w dziekanacie!