Adam Kaczyński - 11 Maj, 2020 - 06:15
Szanowni Państwo!

Centrum Badań Problemów Prawnych i Ekonomicznych Komunikacji Elektronicznej oraz Studenckie Koło Naukowe Blok Prawa Komputerowego LegalNet zapraszają do udziału w cyklu warsztatów poświęconych prawnym aspektom wykorzystania sztucznej inteligencji „AIcademy – Prawo a Sztuczna Inteligencja”.

Cykl warsztatów obejmować będzie wybrane zagadnienia techniczne procesu tworzenia i wykorzystania algorytmu sztucznej inteligencji, ze szczególnym uwzględnieniem sądownictwa oraz towarzyszących temu problemów prawnych. Warsztaty poprowadzą eksperci w dziedzinie badań nad sztuczną inteligencją – prawnicy praktycy, naukowcy oraz informatycy.

„AIcademy – Prawo a Sztuczna Inteligencja” to 3 warsztaty, które odbywać się będą w środy o godz. 17:00 zgodnie z poniższym harmonogramem:

1) 13.05.2020 r. – „Czy sztucznej inteligencji bliżej do prawa czy IT? - AI jako zagadnienie prawne i informatyczne”

2) 20.05.2020 r. – „Proces oczami AI - modele wykorzystywania AI w sądownictwie”

3) 27.05.2020 r. – „Identyfikacji osób i forma czynności w zautomatyzowanym obrocie gospodarczym”

Udział w AIcademy będzie potwierdzony certyfikatem wystawianym po zakończeniu spotkań

Warsztaty zostaną przeprowadzone z wykorzystaniem platformy Microsoft Teams, dlatego konieczne jest zgłoszenie swojego udziału.

Link do zapisów znajduje się w opisie wydarzenia: https://www.facebook.com/events/570384936920922/

Zapraszamy!