Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Jesteś tutaj

Konkurs na pracę dyplomową Polskie Wydawnictwo Ekonomiczne

Adam Kaczyński - 17 Czerwiec, 2020 - 05:42

Szanowni Państwo,

W imieniu Polskiego Wydawnictwa Ekonomicznego, będącego organizatorem konkursów kierowanych do magistrantów oraz doktorantów, pragnę zachęcić Państwa do wsparcia naszych działań, których celem jest upowszechnienie informacji o konkursach wśród społeczeństwa akademickiego. Konkursy organizowane są wraz z profesjonalnymi czasopismami wydawanymi przez PWE – Praca i Zabezpieczenie Socjalne oraz Przegląd Ustawodawstwa Gospodarczego. Zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie, ponieważ tematyka konkursów wchodzi w zakres tematyczny Państwa Wydziału.

W załączeniu przesyłam list przewodni konkursów oraz ich regulaminy. Zachęcam do zapoznania się z przesłanymi materiałami oraz do upowszechniania informacji o konkursach wśród studentów broniących swoje prace dyplomowe i wykładowców. Wygrana w konkursach wiąże się z dużym wyróżnieniem oraz cennymi nagrodami.

Będę bardzo wdzięczna za informację o możliwości wsparcia naszych działań z Państwa strony, np. w formie zamieszczenia informacji i konkursach na stronie Wydziału bądź w social mediach.

Pozdrawiam serdecznie,
Weronika Kondrat
PR Junior Account Executive
Pełka360
Ul. Ekologiczna 16/28 
02-798 Warszawa
Tel.: (+48 22) 853 56 22 do 24
Mobile: (+48) 600 073 489
www.epcreatives.pl