Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Jesteś tutaj

Zakład Prawa Pracy Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Sąd Apelacyjny zaprasza na ósmą już ogólnopolską konferencje naukową „Postępowanie sądowe z zakresu prawa pracy po nowelizacji Kodeksu postępowania cywilnego”

Adam Kaczyński - 19 Listopad, 2020 - 09:01

W dniu 4 grudnia 2020 r. odbędzie się kolejna, ósma już ogólnopolska konferencja naukowa organizowana przez Zakład Prawa Pracy Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Sąd Apelacyjny we Wrocławiu. Tematem tegorocznej konferencji będzie „Postępowanie sądowe z zakresu prawa pracy po nowelizacji Kodeksu postępowania cywilnego”. W konferencji wezmą udział przedstawiciele środowiska naukowego z wydziałów prawa polskich uczelni, sędziowie Sądu Apelacyjnego we Wrocławiu oraz przedstawiciele innych zawodów prawniczych, a wśród prelegentów znajdują się również sędziowie Sądu Najwyższego. 
W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tym wydarzeniu. W tym roku, z uwagi na sytuację epidemiologiczną, konferencja odbędzie się zdalnie (on-line) na platformie MS Teams. 
Konferencja ma charakter otwarty, a udział w niej jest nieodpłatny. Z przyczyn organizacyjnych konieczne jest jednak wcześniejsze zgłoszenie chęci udziału w konferencji na adres e-mail: ariel.przybylowicz2atuwr.edu.pl do dnia 29.11.2020 r. Wszyscy zarejestrowany uczestnicy konferencji otrzymają na wskazany w zgłoszeniu adres e-mail link do wydarzenia na MS Teams. 
Program konferencji dostępny jest na stronie internetowej Wydziału Link