Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Jesteś tutaj

DRZWI OTWARTE 2021 na WPAE UWR (ON-LINE)

Adam Kaczyński - 19 Marzec, 2021 - 14:14
Szanowni Państwo,
 
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tegorocznych „Drzwiach Otwartych 2021” na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. W tym roku „Drzwi Otwarte 2021” organizujemy w nieco odmienny niż dotychczas sposób. Pragniemy zaproponować Kandydatkom i Kandydatom udział w spotkaniu w formie zdalnej (on-line). Wszystkich zainteresowanych chcielibyśmy w przyjazny a zarazem merytoryczny  sposób poinformować o studiach i zasadach rekrutacji na nasz Wydział, o nowych, atrakcyjnych kierunkach i specjalnościach jakie oferujemy, a także o studenckich kołach naukowych i organizacjach studenckich, które działają na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego.
Podczas spotkania chętnie udzielimy wszelkich odpowiedzi na Państwa pytania. 
Z przyjemnością przeprowadzimy spotkanie (Drzwi Otwarte 2021 na WPAE UWr) w sugerowanym terminie na wybranym komunikatorze dostępnym w Państwa Szkole (np. na Teamsie).

Gorąco zachęcamy do kontaktu z nami (najlepiej na adres e-mail: dowpae@uwr.edu.pl lub rafal.ciesla@uwr.edu.pl) i zgłoszenie chęci uczestnictwa „Drzwiach Otwartych 2021” na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego.

Dołącz do Nas! Studiuj z Pasją!