„Akademia Równości” dla studentów IV i V roku Prawa

Adam Kaczyński - 22 Kwiecień, 2021 - 12:40

Szanowni Państwo, Studenci ostatnich lat studiów prawniczych,

Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Poland oraz Rzecznik ds. równego traktowania i przeciwdziałania dyskryminacji na Uniwersytecie Wrocławskim zapraszają na pilotażową edycję „Akademii Równości”. Program jest bezpłatny i składa się z czterech zjazdów, które odbędą się między majem 2021 a majem 2022. Pozwala na zdobycie wiedzy i umiejętności z zakresu ochrony praw człowieka i przeciwdziałania dyskryminacji pod okiem najlepszych ekspertów i ekspertek w Polsce.

Jeśli bliskie są Państwu te obszary zainteresowań i chcą Państwo skorzystać z tej wyjątkowej okazji, zachęcamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego do Akademii Równości w terminie do 3 maja.

Więcej informacji o projekcie edukacyjnym: https://uni.wroc.pl/akademia-rownosci-dla-przyszlych-prawnikow/