Drzwi Otwarte 2021 na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii UWr ON-LINE 24h/7 ! Wciąż trwają

Adam Kaczyński - 29 Kwiecień, 2021 - 08:27

Z przyjemnością informujemy, że na WPAE UWr mamy za sobą kilkanaście interesujących spotkań on-line z uczniami szkół Wrocławia i całej Polski. W tym roku spotykamy się Teamsach i Google Meetsach. Bardzo nas cieszy aktywność Kandydatek i Kandydatów na nasze studia Do tej pory w Drzwiach Otwartych 2021 on-line na WPAE wzięło udział prawie dwustu uczniów, doradców zawodowych i nauczycieli! Z przyjemnością czekamy na więcej spotkań i jesteśmy do Waszej dyspozycji 24h/7 wystarczy do nas napisać na adres: dowpae@uwr.edu.pl a my skontaktujemy się z Wami i w dogodnym dla Was terminie przeprowadzimy DO2021 on-line na WPAE UWr!

Do zobaczenia w internecie na naszych Drzwiach Otwartych!