Konkurs na najlepszą pracę magisterską z zakresu zamówień publicznych

Adam Kaczyński - 14 Czerwiec, 2021 - 09:26

Jest mi niezmiernie miło poinformować Państwa, że Urząd Zamówień Publicznych oraz Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego ogłosiły konkurs na najlepszą pracę magisterską z zakresu zamówień publicznych. Tematyka prac dotyczyć może zamówień publicznych, partnerstwa publiczno-prywatnego oraz koncesji na roboty budowlane i usługi. Termin nadsyłania prac upływa z dniem 30 września 2021 r.

Najlepsza praca w konkursie zostanie nagrodzona nagrodą pieniężną w wysokości 10.000 złotych. Zgodnie z Regulaminem, kapituła konkursu, oprócz głównej nagrody, może przyznać maksymalnie 3 wyróżnienia.

Poniżej przesyłam Państwu link, gdzie znajdują się najważniejsze informacje dotyczące konkursu, a w załączniku plakat Konkursu do wykorzystania.
LINK -> https://www.uzp.gov.pl/baza-wiedzy/przedsiewziecia-edukacyjne/konkurs-na-najlepsza-prace-magisterska-z-zakresu-zamowien-publicznych

Michał Trybusz
URZĄD ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH