​Absolwentka naszego Wydziału Pani mgr Karolina Korzyb Laureatką konkursu za najlepszą pracę magisterską!

Adam Kaczyński - 18 Październik, 2021 - 06:28
14 października 2021 roku, podczas uroczystej Gali Laureatów i Nagrodzonych, rozstrzygnięto organizowany przez Mazowiecki Oddział Krajowej Izby Doradców Podatkowych konkurs na najlepszą pracę magisterską z zakresu prawa podatkowego „Podatki są proste jak drut” (VII i VIII edycja).

Miło nam poinformować, że w ramach VII edycji (prace obronione w 2019 roku) Laureatką drugiego miejsca została absolwentka naszego Wydziału, mgr Karolina Korzyb.

Pracę pod tytułem „Opodatkowanie instytucji trustu podatkiem dochodowym” przygotowała pod opieką promotora prof. dr hab. Pawła Borszowskiego w Katedrze Prawa Finansowego.

Zachęcamy do obejrzenia transmisji z wydarzenia: https://fb.watch/8EUjip1lYK/

Co więcej Pani magister kontynuuje pracę naukową na naszym Wydziale jako słuchaczka II roku Kolegium Nauk Prawnych Szkoły Doktorskiej UWr, gdzie prowadzi badania w Katedrze Teorii i Filozofii Prawa.

Serdecznie gratulujemy i życzymy wielu sukcesów!