Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Jesteś tutaj

Uczniowie z LO im. A.Mickiewicza w Sieradzu na naszym Wydziale. Spotkania realizowane w ramach Drzwi Otwartych 2023 na WPAE UWr 24h/7, on-site/on-line

Adam Kaczyński - 26 Kwiecień, 2023 - 16:26
Cieszymy się bardzo, że 25 kwietnia br. gościliśmy na naszym WPAE młodzież wraz opiekunami z LO im. A.Mickiewicza w Słupsku! Było to kolejne spotkanie w ramach Drzwi Otwartych 2023 24h/7, on-site/on-line. Naszych gości przywitał prof. Jacek Przygodzki, dziekan WPAE UWr. Uczniowie LO mogli posłuchać o ciekawostkach Wrocławia, o nowościach Wydziału, a także o podstawach rekrutacji. Dodatkowo uczniowie uczestniczyli w nie lada atrakcji, czyli w części zajęć ze studentami V roku SSP w ramach przedmiotu „Kryminalistyka na wirtualnej sali zbrodni”. Dzisiejsze zajęcia odbywały się w nowej sali VR na WPAE! Warto dodać, że zajęcia VR są realizowane wspólnie przez Centrum Technologii Wirtualnej Rzeczywistości WPAE UWr na czele z prof. Tomaszem Kaliszem wraz z pracownikami Katedry Kryminalistyki WPAE UWr, tj. dr. Rafałem Cieślą, dr Iwoną Zieniewicz, dr Sylwią Skubisz-Ślusarczyk. A na koniec zaprosiliśmy wszystkich na wycieczkę do Gmachu Głównego UWr „Śladami Skarbów UWr”  
Mamy nadzieję, że dzisiejsza wizyta pozostanie na dłużej w pamięci uczestników spotkania zrealizowanego w ramach Drzwi Otwartych 2023 na WPAE UWr.  
Wszystkim osobom zaangażowanym w organizację wydarzenia bardzo serdecznie dziękujemy!  
A my gorąco zachęcamy Was do kolejnych spotkań indywidualnych lub grupowych w ramach Drzwi Otwartych 2023 na WPAE UWr 24h/7 on-site/on-line. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami. Wystarczy do nas napisać na adres e-mail: dowpae@uwr.edu.pl a my z przyjemnością skontaktujemy się z Wami i ustalimy dogodny termin i formę spotkania, osobiście na Wydziale lub on-line na dowolnym komunikatorze.  

Czekamy na Was! Do zobaczenia!