Nowe kierunki studiów na naszym WPAE UWr! Rekrutacja 2024/2025!

Karol Greinert - 12 luty, 2024 - 19:08

Miło nam poinformować, że na naszym Wydziale w roku akademickim 2024/2025 uruchomione zostaną dwa bardzo atrakcyjne kierunki studiów w języku angielskim!

- MASTER OF ECONOMICS AND FINANCE, II stopnia stacjonarne

- LL.B. INTERNATIONAL AND EUROPEAN ENVIRONMENTAL LAW, I stopnia stacjonarne

Ale to nie wszystko Uniwersytet Wrocławski przygotował więcej nowości na rok akademicki 2024/2025: ) a lista nowych kierunków nie jest jeszcze zamknięta Więcej informacji o wszystkich nowych kierunkach studiów na UWr znajdziecie w serwisie rekrutacyjnym www.rekrutacja.uni.wroc.pl oraz poniżej.

Serdecznie zapraszamy i do zobaczenia!

Uchylamy rąbka tajemnicy! W przyszłym roku akademickim na naszym Uniwersytecie pojawią się zupełnie nowe, atrakcyjne kierunki studiów! Dziś możemy powiedzieć Wam o tych kierunkach, które zatwierdził nasz Senat, ale skądinąd wiemy, że pojawią się także kolejne, o czym będziemy Was informować na bieżąco.

Nowe kierunki znajdziecie w najnowszym wpisie na naszej stronie: https://uwr.edu.pl/nowe-kierunki-na-uwr-w-roku.../, ale oczywiście także w serwisie rekrutacyjnym www.rekrutacja.uni.wroc.pl Lista będzie na bieżąco aktualizowana!

Póki co mamy na niej NOWOŚCI w języku angielskim:

MASTER OF ECONOMICS AND FINANCE, II stopnia stacjonarne (w j. angielskim)

LL.B. INTERNATIONAL AND EUROPEAN ENVIRONMENTAL LAW, I stopnia stacjonarne (w j. angielskim)

ENGLISH FOR KNOWLEDGE, CULTURE AND INNOVATION, I stopnia stacjonarne (w j. angielskim)

MEDIA CONTENT CREATION, II stopnia stacjonarne (w j. angielskim)

MEDIA CONTENT CREATION, II stopnia zaoczne (w j. angielskim)

Harmonogram letniej rekrutacji oraz limity miejsc już wkrótce!

Już nie możemy się doczekać!

#uniwroc #rekrutacjauwr #goodtoknowmore