Wizyta uczniów X Liceum Ogólnokształcącego we Wrocławiu na naszym WPAE UWr!

Karol Greinert - 8 Kwiecień, 2024 - 20:01

Miło nam poinformować, że 5 kwietnia 2024r. odwiedzili nas uczniowie X Liceum Ogólnokształcącego im. Stefanii Sempołowskiej we Wrocławiu wraz z opiekunem Panią mgr Magdaleną Wasilewską.
Podczas pobytu nasi goście uczestniczyli w wykładzie nt. Wykorzystania technologii Virtual Reality w procesie kształcenia oraz wzięli udział w warsztatach VR, które przeprowadzili pracownicy naszego Wydziału prof. Tomasz Kalisz oraz dr Rafał Cieśla przy wsparciu Panów Bartosza Budzyńskiego i Łukasza Kacprzyńskiego z DUI UWr. Ponadto uczniowie dowiedzieli się  o ofercie naszego Wydziału, podstawach rekrutacji i nie tylko…. Mamy nadzieję, że wizyta naszych gości z X LO we Wrocławiu zostanie na dłużej w ich pamięci i w przyszłości spotkamy się ponownie na Uniwersytecie Wrocławskim ale tym razem już na studiach!

Zachęcamy wszystkich chętnych do kolejnych spotkań indywidualnych lub grupowych na WPAE UWr 24h/7 on-site lub on-line. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami. Wystarczy do nas napisać na adres e-mail: dowpae@uwr.edu.pl a my z przyjemnością skontaktujemy się z Wami i ustalimy dogodny termin i formę spotkania.
Czekamy na Was! Do zobaczenia!