Day of American Education: Program LLM i inne studia podyplomowe w Stanach Zjednoczonych. Spotkanie z doradcą edukacyjnym Konsulatu Generalnego USA w Krakowie oraz przedstawicielem Komisji Fulbrighta

mgr inż. Roman Haligowski - 15 Kwiecień, 2015 - 10:45

Koło Naukowe Europejskiej Kultury Prawnej, Koło Naukowe Prawa Gospodarczego i Handlowego, GOING WEST - Koło Naukowe Amerykanistów we współpracy z Konsulatem Generalnym Stanów Zjednoczonych w Krakowie mają zaszczyt zaprosić na spotkania z:

doradcą edukacyjnym Konsulatu Generalnego Stanów Zjednoczonych w Krakowie Marią Brzostek oraz przedstawicielem Komisji Fulbrighta Anną Ostrowską

11:00 - 12:30 (sala Rady Wydziału (119A) WPAiE)

Temat: Program LLM i inne studia podyplomowe w Stanach Zjednoczonych. Wybór, aplikowanie, finansowanie.

13:00 - 14:30 (American Corner, ul. Rynek 58, 2 piętro)

Temat: Studia I stopnia w Stanach Zjednoczonych : Jak znaleźć odpowiednią uczelnię? Jak sfinansować studia? Spotkanie przeznaczone jest dla licealistów.