Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Jesteś tutaj

Konkurs z PUE

mgr inż. Roman Haligowski - 29 Kwiecień, 2015 - 13:04

Zbliża się 9 maja - Dzień Europy, czyli 65 rocznica wygłoszenia Deklaracji Schumana...

Z tej okazji, w imieniu Katedry Prawa Międzynarodowego i Europejskiego WPAE UWr oraz Studenckiego Koła Naukowego Prawa Międzynarodowego i Europejskiego serdecznie zapraszamy na konkurs z Prawa Unii Europejskiej. Konkurs skierowany jest głównie do studentów III roku Prawa (SSP, WSP, ZSP), a także studentów IV i V roku, którzy nie posiadają jeszcze oceny z przedmiotu Prawo Unii Europejskiej.

Wszystkie osoby zainteresowane udziałem w konkursie prosimy o dokonanie OBOWIĄZKOWEJ rejestracji poprzez poniższy formularz zgłoszeniowy:
https://docs.google.com/forms/d/1CSXg5cy1VwOsrdIxp3rEpTzLVxofipAXGY1j8uwCJYc/viewform?usp=send_form

Na zgłoszenia czekamy do 5 maja 2015 r. (wtorek) do godz. 23.59. Bez uprzedniego zgłoszenia i rejestracji nie będą mogli Państwo przystąpić do pierwszego etapu konkursu.

Etap pierwszy odbędzie się 8 maja 2015 r. (piątek) o godz. 13.15 w sali Amf. BC, bud. C. Odbędzie się on w formie pisemnej i polegać będzie na rozwiązaniu krótkich kazusów i zadań sprawdzających wiedzę z zakresu Prawa UE. Prosimy o przyniesienie legitymacji w celu weryfikacji tożsamości studenta.

Etap drugi odbędzie się 27 maja 2015 r. (środa) o godz. 11.30 w sali 403C, bud. C. Zakwalifikują się do niego studenci z najlepszymi wynikami uzyskanymi podczas etapu pierwszego. Etap drugi przybierze formę ustną i polegać będzie na rozmowie z komisją, w której zasiądą: dr hab. Aleksander Cieśliński oraz dr Agnieszka Frąckowiak-Adamska.

Wszelkie pytania prosimy kierować na maila koła: pmie.sknatgmail.com w tytule wiadomości wpisując "KONKURS PUE