Wyróżnienie w II Konkursie im. prof. Wincentego Stysia na najlepszą pracę licencjacką z dziedziny nauk ekonomicznych dla naszego absolwenta

dr Edyta Paczka - 10 Marzec, 2020 - 08:20

Mamy przyjemność poinformować, że nasz absolwent Pan Robert Paszkiewicz otrzymał wyróżnienie w konkursie na najlepszą pracę licencjacką z dziedziny nauk ekonomicznych, zorganizowanym przez Polskie Towarzystwo Ekonomiczne Oddział we Wrocławiu.
Oficjalna informacja:
Polskie Towarzystwo Ekonomiczne Oddział we Wrocławiu informuje, że po recenzjach niezależnych recenzentów i wnikliwej analizie ich opinii, decyzją Jury Konkursu w składzie:
Przewodniczący Jury prof. dr hab. Andrzej Matysiak
Członkowie Jury: prof. dr hab. Bożena Klimczak, dr Mikołaj Klimczak, dr Teresa Mittelstaedt, dr Izabela Kurtyka-Marcak, postanowiono jak poniżej:

Decyzją Jury Konkursu nie przyznano I i II miejsca.
Wyróżnienie przyznano Panu Robertowi Paszkiewiczowi za pracę pt. „Społeczno-ekonomiczne aspekty sharing economy”, której promotorem jest dr Edyta Paczka, Uniwersytet Wrocławski, Wydział Prawa, Administracji i Ekonomii.

GRATULUJEMY !!!
Link do informacji o rozstrzygnięciu konkursu: