Zaproszenie na Seminarium Naukowe: E-nauczanie - incydent czy przyszłość?

Wniosek / rezerwacja zgłoszone 21 Marzec, 2021 - 19:59 przez dr Łukasz Goździaszek.

Tytuł:
Zaproszenie na Seminarium Naukowe: E-nauczanie - incydent czy przyszłość?
Termin:
poniedziałek, 12 Kwiecień, 2021 - 15:00 do 16:30
Wydarzenie naukowe na Wydziale:
tak
Organizator:
Centrum Badań Problemów Prawnych i Ekonomicznych Komunikacji Elektronicznej
Dane kontaktowe osoby odpowiedzialnej ze strony organizatora:
Łukasz Goździaszek; adiunkt; lukasz.gozdziaszek@uwr.edu.pl
Zasięg:
krajowy
Język:
Czy ma zostać udostępniony formularz w systemie rejestracji uczestników:
Program wydarzenia:
PDF icon Seminarium eNauczanie AGENDA.pdf
Wniosek o udział Władz Dziekańskich w wydarzeniu:
Liczba miejsc:
Liczba stanowisk w prezydium:
Uczestnicy z ograniczeniem sprawnościowym:
Wstęp na wydarzenie:
Zamknięty
Rezerwacja parkingu podziemnego:
Treść informacji do umieszczenia na stronie internetowej:

E-nauczanie na potrzeby seminarium rozumiane jest dwojako - jako nauczanie o e-prawie oraz stosowanie metod nauczania na odległość.
Wydarzenie będzie realizowane zdalnie przy pomocy platformy ClickMeeting (www.clickmeeting.com).
Link do rejestracji internetowej: https://webinarswroclaw.clickmeeting.com/361358366/register
Więcej na facebookowej stronie wydarzenia: www.facebook.com/events/897553721046524/

Załączniki do ogłoszenia:
PDF icon Seminarium eNauczanie AGENDA.pdf
Treść informacji do umieszczenia na portalach społecznościowych:

Centrum Badań Problemów Prawnych i Ekonomicznych Komunikacji Elektronicznej zaprasza na Seminarium Naukowe „E-nauczanie - incydent czy przyszłość?” (w dniu 12 kwietnia 2021 r. w godz. 15:00 - 16:30). Celem seminarium jest analiza i dyskusja nad rozwojem nauki oraz kształcenia w zakresie szeroko rozumianego prawa mediów elektronicznych na polskich uczelniach. Seminarium jest wydarzeniem on-line towarzyszącym „7. Forum Prawa Mediów Elektronicznych”.

Plakat:
Zaakceptowane: